Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner negru compatibil WPS CF283A 1,5K HP LASERJET PRO M125NW toner nou 100%- oferta speciala

Număr anunț
DA21272115
Autoritate contractantă
ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287 RON
Valoare atribuită
287 RON
Data publicării
21.09.2018 12:19
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287 RON

din 287 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.