Ofertă acceptată Cumpărare directă

masline fara samburi

Număr anunț
DA21274137
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
03222400-7 · Masline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,68 RON
Valoare atribuită
285,68 RON
Data publicării
21.09.2018 13:52
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,68 RON

din 285,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.