Atribuită Cumpărare directă

Servicii de vidanjare

Număr anunț
DA35258789
Autoritate contractantă
COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
Furnizor / câștigător
EDIL BERCEANU SRL (CUI 22242668)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.856 RON
Data publicării
14.03.2024 13:47
Data finalizării
18.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.856 RON