Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet medicamente

Număr anunț
DA21270796
Autoritate contractantă
PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
Furnizor / câștigător
FARMROXI SRL (CUI RO18469825)
Cod CPV
33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,73 RON
Valoare atribuită
868,73 RON
Data publicării
21.09.2018 11:20
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,73 RON

din 868,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.