Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie truse sanitare prim ajutor.

Număr anunț
DA21273370
Autoritate contractantă
COMUNA ASAU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ASAU JUD. BACAU) (CUI 4277943)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,88 RON
Valoare atribuită
840,88 RON
Data publicării
21.09.2018 13:17
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,88 RON

din 840,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.