Număr anunț
DA21272398
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI RO743153)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.663,86 RON
Valoare atribuită
1.663,86 RON
Data publicării
21.09.2018 12:31
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.663,86 RON

din 1.663,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.