Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet instalatii sanitare
- Număr anunț
- DA21271212
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA JITIA (CUI 22757567)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175,62 RON
- Valoare atribuită
- 175,62 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 11:37
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.09.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175,62 RON
din 175,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro