Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATIE PLITE SI CUPTOARE

Număr anunț
DA21222887
Autoritate contractantă
GRADINITA ALBINUTA (CUI 4340242)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470 RON
Valoare finală
470 RON
Data publicării
17.09.2018 10:33
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
22.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.