Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGE STREET

Număr anunț
DA21274323
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAVEL BORDAN (CUI 28966783)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37451700-1 · Mingi de fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,15 RON
Valoare atribuită
315,15 RON
Data publicării
21.09.2018 14:02
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
21.09.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,15 RON

din 315,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.