Ofertă refuzată
Cumpărare directă
AGIZITIE SERVICII DIRIGINTE DE SANTIER PT REPARATII CURENTE 1000 m pe DC 113 si 2000 m pe DC 113 A
- Număr anunț
- DA21201706
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINESTI (CUI 2541398)
- Furnizor / câștigător
- MĂNOIU ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36499476)
- Cod CPV
- 71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare finală
- 130.000 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 10:39
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.