Ofertă refuzată
Cumpărare directă
S11M007 - pH Standard, IUPAC, pH 10.012
- Număr anunț
- DA21241644
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI RO17610720)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242 RON
- Valoare finală
- 242 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 15:34
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.