Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, greutate 80 gr/mp, 500 coli/top
- Număr anunț
- DA21238223
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA JIRLAU (CUI 17369577)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 287,50 RON
- Valoare finală
- 287,50 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:04
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.