Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LERIDIP 10MG X 60CPR FILM (LERCANIDIPINUM)
- Număr anunț
- DA21274069
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622700-3 · Blocanti de calciu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,95 RON
- Valoare atribuită
- 194,95 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 13:49
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 07:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
194,95 RON
din 194,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro