Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORN CU RAHAT

Număr anunț
DA21256665
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" BACAU (CUI 12218816)
Furnizor / câștigător
TIC TRADING SRL (CUI RO12000322)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,09 RON
Valoare atribuită
306,09 RON
Data publicării
20.09.2018 09:37
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 07:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

306,09 RON

din 306,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.