Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie portbagaj G3 Hydra, Light Grey, 240l

Număr anunț
DA21266726
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44619500-7 · Cutii-paleti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,53 RON
Valoare atribuită
344,53 RON
Data publicării
21.09.2018 08:14
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,53 RON

din 344,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.