Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PERSONALIZARE COLOR FATA VERSO TRICOURI POLO

Număr anunț
DA21273508
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
Furnizor / câștigător
RALEMARO REDRAL SRL (CUI RO27687799)
Cod CPV
18330000-1 · Tricouri si camasi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667,20 RON
Valoare atribuită
1.667,20 RON
Data publicării
21.09.2018 13:23
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667,20 RON

din 1.667,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.