Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rack cabinet 19'' 27U 600x1000mm cu 3 rafturi fixe

Număr anunț
DA21265384
Autoritate contractantă
Politia Locala Vaslui (CUI 17090660)
Furnizor / câștigător
TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.592,43 RON
Valoare atribuită
1.592,43 RON
Data publicării
20.09.2018 15:42
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.592,43 RON

din 1.592,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.