Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii auto Fiat Scudo 2.0 JTD 2005
- Număr anunț
- DA21243863
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- TIACOM AUTO SRL (CUI RO17927789)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332,10 RON
- Valoare atribuită
- 332,10 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 09:07
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
332,10 RON
din 332,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro