- Număr anunț
- DA21274825
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
- Cod CPV
- 39722100-0 · Piese pentru sobe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.163,87 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 14:35
- Termen limită
- 27.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.163,87 RON
din 1.163,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro