Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI ALTE ARTICOLE DE HARTIE

Număr anunț
DA21273523
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kajoni Janos - Ciceu (CUI 16419219)
Furnizor / câștigător
ZENIT PLUSZ SRL (CUI RO18849662)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635,39 RON
Valoare atribuită
635,39 RON
Data publicării
21.09.2018 13:23
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

635,39 RON

din 635,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.