Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA21259907
Autoritate contractantă
SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15871110-8 · Otet sau echivalent (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.466,20 RON
Valoare atribuită
6.466,20 RON
Data publicării
20.09.2018 11:55
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.466,20 RON

din 6.466,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.