Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP Officejet 7110 Imprimanta inkjet Wide Format; A3+, max 15 ppm (CR768A)
- Număr anunț
- DA21265022
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 523,99 RON
- Valoare atribuită
- 523,99 RON
- Data publicării
- 20.09.2018 15:24
- Termen limită
- 25.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
523,99 RON
din 523,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro