Acasă · Licitații
· Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sort - amestec
- Număr anunț
- DA21269020
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- RUSU MIHAI VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 33085615)
- Cod CPV
- 14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.950 RON
- Valoare atribuită
- 3.950 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 10:12
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.950 RON
din 3.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro