Acasă · Licitații
· Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dezinfectii
- Număr anunț
- DA21277355
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT SIBIU (CUI 14387919)
- Furnizor / câștigător
- NICC CYN SRL (CUI 35876497)
- Cod CPV
- 90919000-2 · Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 09:05
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro