Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 22,2% sub estimat

Rosii

Număr anunț
DA21282647
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,75 RON
Valoare atribuită
19,25 RON 22,2% sub estimat
Data publicării
24.09.2018 12:20
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 17:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,25 RON

din 24,75 RON estimat 22,2%

Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 5,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.