Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rulou gazon
- Număr anunț
- DA21267265
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- GREENFARM SRL (CUI 23719502)
- Cod CPV
- 03120000-8 · Produse horticole si plante de pepiniera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 841,50 RON
- Valoare atribuită
- 841,50 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 08:53
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
841,50 RON
din 841,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro