Ofertă acceptată Cumpărare directă

VARZA DE BUZAU

Număr anunț
DA21258869
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ZAMISNICU P. MIHAI-REMUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO18432842)
Cod CPV
03221410-3 · Varza alba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.803,10 RON
Valoare atribuită
1.803,10 RON
Data publicării
20.09.2018 11:08
Termen limită
25.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.803,10 RON

din 1.803,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.