Ofertă acceptată Cumpărare directă

Brichete din TURBA

Număr anunț
DA21269881
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (CUI 2407885)
Furnizor / câștigător
AGROCOM EXPRES INTERNAŢIONAL SRL (CUI 36827360)
Cod CPV
09112000-7 · Lignit si turba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.650 RON
Valoare atribuită
13.650 RON
Data publicării
21.09.2018 10:47
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.650 RON

din 13.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.