Ofertă refuzată Cumpărare directă

Benzina EuroPlus

Număr anunț
DA21232067
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
ELDOMIR SRL (CUI RO32548363)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,92 RON
Valoare finală
4,92 RON
Data publicării
18.09.2018 08:33
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.