- Număr anunț
- DA21284153
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE BANEASA SRL (CUI 37351493)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 14622000-7 · Otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,96 RON
- Valoare atribuită
- 483,96 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 13:19
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,96 RON
din 483,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro