Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie termosensibila - Pungi ziplock - Lama bisturiu - Acumulator AAA - Termometru de frigider
- Număr anunț
- DA21282157
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,32 RON
- Valoare atribuită
- 478,32 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 12:03
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
478,32 RON
din 478,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro