Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringi 10ml cu ac ( SERINGI ) din 3 componente Seringa 10 ml ac G21 0,80 X 40mm
- Număr anunț
- DA21277843
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 09:29
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro