Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat

SFOARA BUMBAC

Număr anunț
DA21277314
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39541140-9 · Sfori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
14,45 RON 3,7% sub estimat
Data publicării
24.09.2018 09:03
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,45 RON

din 15 RON estimat 3,7%

Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 0,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.