Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire memoriu general si regulament general de urbanism si plansele aferente com. Dumbraveni

Număr anunț
DA21275213
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
LAND SURVEY SRL (CUI 22620291)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.778 RON
Valoare atribuită
69.778 RON
Data publicării
21.09.2018 15:06
Termen limită
26.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.778 RON

din 69.778 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.