Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PREMICRON - FIR POLIESTER GROSIME 3/0, LUNGIME FIR 75 CM, AC CURBURA 3/8, VARF TRIUNGHULAR,C0026515
- Număr anunț
- DA21275044
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.520,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.520,65 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 14:52
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.520,65 RON
din 3.520,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro