Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PREMICRON - FIR SUTURA MULTIFILAMENT, NERESORBABIL, DIN POLIESTER, GROSIME 2, C0026145 AE-S
- Număr anunț
- DA21275006
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.290,90 RON
- Data publicării
- 21.09.2018 14:50
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290,90 RON
din 1.290,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro