Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 87,4% sub estimat
Alimentare cu apa str. Aviator Popa Lucian
- Număr anunț
- DA21265687
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- SMART GENERAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO3020800)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.000 RON
- Valoare atribuită
- 51.575,63 RON 87,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.09.2018 16:01
- Termen limită
- 26.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51.575,63 RON
din 410.000 RON estimat
87,4%
Adjudecat la 12,6% din estimat · economie 358.424,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.