Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG NUMAR DE REFERINTA: 64970718 PRET DE CATALOG: 12,16 RON / Unitate de masu

Număr anunț
DA21282471
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU (CUI 4278450)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
680,96 RON
Valoare atribuită
680,96 RON
Data publicării
24.09.2018 12:14
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

680,96 RON

din 680,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.