Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CRENVURSTI SUBTIRI IN INTESTIN DE OAIE
- Număr anunț
- DA21276316
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3626999)
- Furnizor / câștigător
- FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900,60 RON
- Valoare atribuită
- 900,60 RON
- Data publicării
- 23.09.2018 14:20
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900,60 RON
din 900,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro