Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
BANANE
- Număr anunț
- DA21271477
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI RO2517969)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336 RON
- Valoare atribuită
- 324,80 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 11:50
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,80 RON
din 336 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 11,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.