Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SRCF BRASOV-ELECTROZI SUDURA
- Număr anunț
- DA21238668
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 44315320-0 · Materiale de sudare puternica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.999,50 RON
- Valoare finală
- 3.999,50 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:23
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.