Ofertă refuzată Cumpărare directă

BRANZA BURDUF TIP II NAPOLACT BATON 400g NA

Număr anunț
DA21280697
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15543000-6 · Branza rasa, pulbere, cu mucegai si alte tipuri de branza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,30 RON
Valoare finală
390,30 RON
Data publicării
24.09.2018 11:12
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.