Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATON DOI FRATI 2X80 GR

Număr anunț
DA21278994
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 33 BRASOV (CUI 29407593)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,20 RON
Valoare atribuită
111,20 RON
Data publicării
24.09.2018 10:12
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 20:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,20 RON

din 111,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.