Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

BISCUITI PETIT100GR

Număr anunț
DA21271380
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192 RON
Valoare atribuită
187,20 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
21.09.2018 11:45
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,20 RON

din 192 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 4,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.