Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Notes / Post-it adeziv 75x75 mm - 100 file - galben / albastru / roz / verde - culori neon
- Număr anunț
- DA21280177
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 22816300-6 · Post-it (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165 RON
- Valoare finală
- 165 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 10:54
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 17:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.