Ofertă acceptată Cumpărare directă

Avizier rame clic 130/100

Număr anunț
DA21282396
Autoritate contractantă
Scoala "Constantin Brâncusi (CUI 17950129)
Furnizor / câștigător
IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,51 RON
Valoare atribuită
1.260,51 RON
Data publicării
24.09.2018 12:11
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,51 RON

din 1.260,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.