Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLIC DL AUTOADEZIV CU FER. dreapta / stanga (80g) 110 X 220 mm, SET 1000
- Număr anunț
- DA21281851
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Ilfov (CUI 24726583)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 11:51
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro