Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de curatenie a birourilor

Număr anunț
DA21281691
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL GALATI (CUI 3127468)
Furnizor / câștigător
RER ECOLOGIC SERVICE GALATI S.R.L. (CUI RO6542604)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.098,88 RON
Valoare atribuită
11.098,88 RON
Data publicării
24.09.2018 11:46
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.098,88 RON

din 11.098,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.