Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80 g 500 coli/top

Număr anunț
DA21279775
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIRLAU (CUI 17369577)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,50 RON
Valoare atribuită
287,50 RON
Data publicării
24.09.2018 10:40
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
24.09.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,50 RON

din 287,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.