Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-LINK TL-SG1024D, 24 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Rackmount [TL-SG1024D]
- Număr anunț
- DA21277427
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 24.09.2018 09:08
- Termen limită
- 29.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.09.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro